Fikriniz Para Edebilir

 

 

Bir fiktim var ama imkanım veya zamanım olmadığı için yapamıyorum diyorsanız bu haberim belki işinize yarayabilir.

Şöyle bir web sitesi olsaydı veya şöyle bir yazılım olsaydı diye hiç kendi kendinize söylendiniz mi? Düşünüyorsunuz demek ki varsınız.  Şaka bir yana; Kim olduğunu açıklayamayacağım (tamamen duygusal ) bir konsorsiyum yeni fikir ve projelere talip olmak istiyor. Öncelikleri projeyi satın almak. Olmazsa sponsor olup ortak olmak. Mühendis, yazılımcı, geliştirici ve hatta bilişim sektörü içinde olmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken fikrinizi fizibilete haline getirmeniz!

 • Proje (fikir) içeriği,
 • Nasıl çalışacağı,
 • Gereklilikler (projenin hayata geçmesi için gereken herşey),
 • Yönetim (Projeyi nasıl yönetmeyi düşünüyorsunuz? Sahibi olarak veya dışında kalarak vs.)
 • Amaç (Proje içeriğinde amaçlanan nedir? [ben sadece para kazanmak istiyorum şeklinde değil ] Ör: Bu proje ile xxx marka telefon kullanıcılarına ulaşmak istiyorum gibi...)
 • Maliyetlendirme

gibi...

Proje bir web sayfası olabilir. Mobil cihazlara yönelik (Android, iPhone, iPad, Windows Mobile...) mobil uygulama olabilir. Ya da bir masa üstü uygulamasıda olabilir. Sadece bir benzerinin olmaması gerekiyor. 

İlgilenenler bana alptekinbodur [at] gmail.com adresimden veya iletişim sayfasındaki formdan ulaşabilirler. Projeniz hakkında kısaca bahsederseniz yararlı olur. Lütfen sadece ciddi olanlar yazsınlar ki gerçek proje sahipleri mağdur olmasın!

Herkese iyi çalışmalar diliyorum...

Yorumlar : 4 Adet
 • ismini vermek istemeyen konsorsiyum başganı
  28 Ocak 2014 Salı 12:45
  3527 gün önce
  Tamamen devrik cümleler, imla hataları ve gayri ciddi bir üslupla yazılmış; ismini vermek istemeyen konsorsiyumun bu teklifini kim ciddiye alıp da projesinin detaylarını "tamamen duygusal" birinin e-posta adresine gönderir ki? Siz mi safsınız? Saf birilerini mi arıyorsunuz?
 • 28 Ocak 2014 Salı 17:23
  3526 gün önce
  Sitede kullanmış olduğum üslup, cümle yapısı ve dilbilgisi açısından sizde olumsuz bir izlenim bıraktıysa şayet; Bu konuda yapabileceğim bir şey yok! Eğer bir fikriniz var ise eposta yoluyla benimle iletişime geçersiziniz! Şartlarınızı konuşur değerlendiririz. Yazar veya şair değilim. Şöyle mi ifade etseydim "kıroyum emme, para da bende"? Eleştiriniz için teşekkür ediyor, size başarılar diliyorum...
 • Işık
  1 Şubat 2014 Cumartesi 02:44
  3523 gün önce
  Blogculuk ruhunu hiç anlamamışsın bence konsorsiyum başganı, Alptekin hocam sen takılma. Gayet güzel blog.
 • integral
  27 Nisan 2014 Pazar 11:29
  3438 gün önce
  bence gayet güzel bir fikir unutmayın dünyayı değiştiren fikir ve adamlar her zaman en umulmayan beklenilmeyen kişilerden çıkmıştır
Yorum Önizleme
 •  
Yorum Yazın
İsminiz
* zorunlu
E-Posta
* zorunlu [gizli kalacak]
Web
Yorumunuz
Site İçi Arama
Takipte Kalın
Rss beslemesine abone olun Yeni yazıları eposta ile alın Profesyonel Linkedin ağıma katılın Facebook arkadaş listenize ekleyin Friendfeed ile takip edin ve yorumlayın Twitter ile takip edin Vimeo ağımdaki videoları izleyin
Twitter'dım :)
Son Yorumlar
© 2011 Alptekin Bodur