Domino Etkisi

 

Yaklaşık bir kaç aydır domino_etkisi@googlegroups.com adlı Google Grouptan garip garip epostalar alıyorum!... E-Posta adresimi böyle bir gruba kayıt ettiğimi hatılamıyorum. Bundan da son derece eminim. Ancak nasıl bir psikopatlık ise biri yada birileri tutmuş erinmeden üşenmeden ikiyüzbinden fazla e-posta adresini bu gruba eklemiş. Her gün en az 20-30 adet eposta geliyor bu grup ve üyelerinden. Kimi ergenekon diyor, kimi Fetullah, kimi başbakan verip veriştiriyorlar. Amma gerçek bilgidir, amma komplo teorisi bilemem. Diyeceksiniz ki madem bu epostaları almak istemiyorsan ayrıl o halde bu gruptan!

...

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır.
Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-posta atmaya karar verir.
Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir....

Tam bu sırada farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür,arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere yığılıp kalır.
Odaya giren annesi yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür.

...
Site İçi Arama
Takipte Kalın
Rss beslemesine abone olun Yeni yazıları eposta ile alın Profesyonel Linkedin ağıma katılın Facebook arkadaş listenize ekleyin Friendfeed ile takip edin ve yorumlayın Twitter ile takip edin Vimeo ağımdaki videoları izleyin
Twitter'dım :)
Son Yorumlar
© 2011 Alptekin Bodur